Heron LPG generátory

NOVINKY

Čistič Heron 8896350

Vysokotlaký motorový vodní čistič vyniká vysokým tlakem vody na výstupu - až 210bar, který zaručuje jeho vysoký čistící výkon. Unikátní spoušť stříkací pistole (AUTO START) Vám umožní kontrolovat čistič přímo z místa, kde pracujete, čímž se prodlouží životnost čerpadla a motoru a ušetří palivo. Také Vám dovolí zapnout a vypnout motor jen stiskem spouště. Čistič je tak určen k velmi efektivnímu a rychlému čištění povrchů a ploch z kamene, dřeva, kovu a plastu. Hlavní uplatnění nachází tento stroj na stavbách, po povodních, při čištění aut a zemědělské techniky. Je také vhodný pro čištění chodníků    a teras za účelem odstranění mechu a řas, dále fasád domů, zahradního nářadí atd. Ideální je pro místa, kde není vždy dostupný elektrický proud a je třeba vyčistit větší plochy. Stroj je vybaven podvozkem pro snadnou přepravu, 4 různými tryskami, připojením pro čistící prostředek, tlakovou hadicí v délce 8m a stříkací pistolí.


Technologie HERON

Ve vývoji strojů HERON se snažíme být vždy vpředu. Představujeme proto spolehlivou řadu generátorů spalujících LPG (propan-butan), NG (zemní plyn) nebo Natural 95 (benzín). Zároveň tak vycházíme vstříc potřebám a požadavkům uživatelů, kteří stále častěji preferují všestrannější techniku. Výsledkem našeho konstrukčního snažení je ekonomičtější, ekologičtější a spolehlivější generátor na základě ověřených benzínových motorů HERON jejich přebudováním na plyn. Tato konstrukční změna není pouhou přestavbou benzínového motoru na plyn úpravou karburátoru – vyvinuli jsme celý nový palivový systém a komplexně jsme přepracovali motor. Ten vyžadoval nová technická řešení, která veškeré části motoru dokonale přizpůsobí odlišným podmínkám při spalování plynu.


Konstrukce

Naše elektrocentrály jsou konstruované tak, že nepotřebují jako palivo benzín pro start nezahřátého motoru, ale v případě potřeby mohou být na benzín využívány. Jedinečným konstrukčním řešením směšovače a regulátoru jsme dosáhli              (a důkladně otestovali) schopnosti motoru startovat za studena snáze než u benzínových elektrocentrál. Palivový systém je konstruovaný jako uzavřený přetlakový systém, proto je start a provoz bezproblémovější i za vyšších teplot.

Plynové generátory HERON jsou na trhu jedinečné svou schopností používat oba druhy paliv. Dosáhli jsme toho patentovanou konstrukcí splynovače a kalibrovaným omezovacím ventilem, který zajišťuje správný poměr paliva ve směsi. Možnost použití zemního plynu jako paliva otvírá možnost výroby vlastní elektrické energie cenově téměř srovnatelné
s rozvodnou sítí.